BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Studentki III roku bezpieczeństwa wewnętrznego – członkinie Koła Naukowego „SECURUS” - wraz z opiekunem naukowym dr Alojzym Pilichem, uczestniczyły w Międzynarodowej Konferencji Naukowo - Szkoleniowej: „Strategia Bezpieczeństwa narodowego w sytuacji zagrożenia – implikacje praktyczne do współpracy samorządowców, społeczeństwa, służb mundurowych”, odbywającej się w PWSZ we Włocławku.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 15-17 maja br. członkowie Koła Naukowego SECURUS uczestniczyli w wyjeździe studyjnym. Studenci zwiedzili 43. Bazę Lotnictwa Morskiego w Babich Dołach, pokład statku Żeglugi Gdańskiej, Port Marynarki Wojennej, Stocznię Marynarki Wojennej, Stocznię Nauta oraz statki, które cumowały w porcie handlowym w Gdyni. Nocny rejs do Szwecji na promie Steana Line był okazją podziwiania spokojnego Bałtyku. W Szwecji członkowie KN SECURUS zwiedzili Karlskrone.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 18 maja br. dr Maciej Karwas reprezentował Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Skierniewicach w III Międzynarodowej Konferencji Naukowej zorganizowanej przez Akademie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Nasz dydaktyk wygłosił referat: „Polskie służby specjalne w obliczu konfliktu zbrojnego na Ukrainie" - który ukaże się w publikacji pokonferencyjnej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Prezydent Miasta Skierniewice – Krzysztof Jażdżyk oraz Komitet Organizacyjny i Naukowy Sympozjum Naukowo – Szkoleniowego zapraszają na Sympozjum podsumowujące profilaktyczny projekt zdrowotny: „Skierniewice stawiają na zdrowie – profilaktyka wad i błędów w postawie ciała dzieci uczęszczających do klas I-III szkół podstawowych w Skierniewicach. Sympozjum odbędzie się 25 maja br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach w auli F342 o godzinie 12:00. Udział w sympozjum jest bezpłatny.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza do udziału w konkursie o staż „Mój Rozwój”, który skierowany jest do studentów w wieku do 26 lat, którzy interesują się Funduszami Europejskimi i nie boją się nowych wyzwań. Nagrodą w konkursie jest płatny staż.
 

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dnia 28 maja br., w murach naszej Uczelni rozpocznie się Finał I Konkursu Kulinarnego pn. „Kulinaria dietetyczne”. Uczestnikami finału będą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:
Zespół Szkół nr 3 w Skierniewicach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Stanisława Staszica w Tomaszowie Mazowieckim
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. W. S. Reymonta w Łowiczu Zespół Szkół nr 2 w Żyrardowie
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Wal nad Bzurą 1939 roku w Sochaczewie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego PWSZ w Skierniewicach zaprasza na Skierniewickie Juwenalia PWSZ 2018.
Termin: 2 czerwca
Godzina: 18:00
Miejsce: Drugi Dom, ul. Mickiewicza 11, Skierniewice
Gwiazdy wieczoru: Skytech, Cliver
W programie konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci Pedagogiki wzięli udział w praktycznym szkoleniu z „Impostacji głosu”. Uczyli się jak pracować głosem, ekonomicznie rozkładać jego siłę oraz jak modulować odpowiednio barwę, by w efektywny sposób wpływać na przekazywane informacje – co w zawodzie nauczyciela jest niezmiernie istotne.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki kosmetologii, Paulina Oziębła i Dominika Dećko, zdały z bardzo dobrym wynikiem egzamin kończący udział w projekcie „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej. Praktyka w renomowanych salonach Skierniewic i Warszawy wzmocniła ich praktyczne przygotowanie do zawodu.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci Zarządzania obszarami wiejskimi uczestniczyli w zajęciach terenowych w Puszczy Bolimowskiej w ramach przedmiotu łąkarstwo. Podczas wyjazdu studenci poznawali nieleśne zbiorowiska roślinne Puszczy Bolimowskiej, w tym łąkowe, turzycowe i szuwarowe. Mieli również okazję zobaczyć jak przebiega sukcesja lasu łęgowego na nieużytkowanej łące oraz jakie jest znaczenie warunków siedliskowych i hydrologicznych dla wykształcania się konkretnych zbiorowisk roślinności nieleśnej. Inicjatorem wyjazdu była dr Anna Traut - Seliga

(...) więcej
1946
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595