BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach zaprasza do udziału w konkursie „Kiedy byłem mały, chciałem zawodowo”, w ramach którego zachęcamy do przesyłania opisów pracy, jaką chciało się wykonywać zawodowo, będąc dzieckiem. Konkurs będzie prowadzony na oficjalnym profilu Uczelni na portalu społecznościowym Facebook pod adresem https://web.facebook.com/PWSZwSKC/.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentka Kosmetologii, Ewelina Krawczyk zakończyła udział w pilotażowych praktykach realizowanych w ramach projektu "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" współfinansowanego z EFS. Studentka zdała egzamin komisyjny z bardzo dobrym wynikiem. Gratulujemy osiągniętych efektów i wysokich umiejętności.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

PWSZ w Skierniewicach ogłasza konkurs na najlepszy znak graficzny "Odznaki Absolwenta kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach". Na zgłoszenia czekamy do 21 sierpnia br.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentów i Wykładowców zapraszamy do udziału w bezpłatnych e-szkoleniach z obsługi systemu Comarch ERP Optima, oprogramowania służącego do obsługi księgowości, kadr i płac oraz sprzedaży. Wszystkie proponowane szkolenia kończą się bezpłatnym egzaminem on-line, którego zdanie jest równoznaczne z otrzymaniem certyfikatu.
Szkolenia zostaną uruchomione w roku akademickim 2017/2018.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Kolejna osoba zakończyła udział w pilotażowych praktykach organizowanych w ramach "Programu praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych". Kinga Owczarek, studentka Bezpieczeństwa Wewnętrznego, która odbyła praktyki w Urzędzie Miasta w Łowiczu, zakończyła udział w projekcie zdając pomyślnie egzamin. Serdecznie gratulujemy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach ogłasza konkurs pn. „Prawdziwi zawodowcy studiują w PWSZ w Skierniewicach”. Konkurs będzie prowadzony na oficjalnym profilu Uczelni na portalu społecznościowym Facebook pod adresem https://web.facebook.com/PWSZwSKC/. Zachęcamy do przesyłania propozycji zawodowców powiązanych z PWSZ w Skierniewicach.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Pracownik naszej uczelni, dr Michał Rojewski wyjechał w ramach programu Erasmus+ do uczelni partnerskiej, przyczyniając się tym samym do rozwoju współpracy międzynarodowej. Podczas wyjazdu dydaktyk prowadził zajęcia z prawodawstwa dla studentów z łotewskiej uczelni Baltijas Starptautiskā Akadēmija.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach od 28 do 30 lipca 2017 r. na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach odbędzie się kolejna edycja konwentu fantastyki SkierCon. W programie min. prelekcje, pokazy, konkursy, turnieje, warsztaty. Zapraszamy do udziału wszystkich miłośników fantastyki.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentka dietetyki, Katarzyna Matusiak, zdała z bardzo dobrym wynikiem egzamin z pilotażowych praktyk zawodowych realizowanych w ramach "Programu praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" . Studentka odbyła praktyki w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach realizuje projekt „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków UE w ramach EFS. Nasi studenci w ramach I tury projektu odbywają płatne praktyki w czołowych firmach z subregionu (w tym z Łodzi i Warszawy). Obecnie trwa rekrutacja do II tury projektu.

(...) więcej
2844
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595