BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w ogólnouczelnianym Badaniu Satysfakcji Studentów, w którym KAŻDY STUDENT PWSZ w Skierniewicach może wypowiedzieć się na temat jej funkcjonowania. Ankieta jest dostępna pod adresem: http://bit.ly/2HzVfdK od 27 maja do 9 czerwca 2019 r. W tym roku po raz pierwszy prowadzimy badanie drogą elektroniczną, co oznacza, że ankietę można wypełnić zarówno na komputerze, jak na urządzeniach mobilnych.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dydaktycy naszej Uczelni, dr Joanna Soin oraz dr Gabriela Henrykowska, uczestniczyły w „II International Week“, w ramach programu Erasmus+. Wydarzenie odbyło się w Polytechnic Institute of Portalegre w Portugali, w dniach 13-17 maja 2019 r. Przedstawicielki PWSZ w Skierniewicach miały możliwość zaprezentowania naszej uczelni na arenie międzynarodowej i zaproszenia portugalskich studentów do przyjazdu do Polski.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu dzisiejszym, w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, odbyła się debata społeczna "Zapytaj o dopalacze". Organizatorami spotkania byli: Komenda Miejska Policji w Skierniewicach, Sąd Rejonowy w Skierniewicach, Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach, Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Skierniewicach oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Skierniewicach.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dr Grażyna Cęcelek reprezentowała Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Skierniewicach podczas Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Od teorii do praktyki w edukacji”, która odbyła się 18 maja br., w Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Podczas obrad plenarnych dr Cęcelek wygłosiła referat pt. „Poczucie bezpieczeństwa społecznego dzieci i młodzieży z rodzin ubogich jako rezultat procesu wyrównywania szans edukacyjnych – raport z badań”, uczestniczyła również w pracach Komitetu Naukowego Konferencji.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach naszej uczelni gościliśmy Biegłego rewidenta - Michała Kołosowskiego, przedstawiciela firmy UHY ECA S.A., który przeprowadził szkolenie pt. Analiza finansowa - jak efektywnie czytać sprawozdania finansowe. W szkoleniu uczestniczyli członkowie Koła Naukowego EKONOMIKUS oraz studenci kierunków finanse i rachunkowość, zarządzanie oraz menedżerskie studia ekonomiczno - prawne.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Komenda Miejska Policji w Skierniewicach zaprasza do udziału w debacie społecznej „Zapytaj o dopalacze”. Spotkanie odbędzie się 24 maja br., w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach, w auli E318, w godz. 10.00 -12.00. Funkcjonariusze Policji włączają się w działania profilaktyczne, związane ze zwalczaniem negatywnego zjawiska społecznego, jakim jest uzależnianie się młodych ludzi od narkotyków i dopalaczy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Pracownicy Instytutu Informatyki i Matematyki Stosowanej - prof. nadzw. dr hab. inż. Janusz Dudczyk i mgr inż. Łukasz Rybak, dokonali analizy krytycznej zastosowania systemów wirtualnej rzeczywistości na współczesnym polu walki. Efektem ich pracy była charakterystyka technologii, jako potencjalnych narzędzi w procesie budowania przewagi informacyjnej. W swojej pracy autorzy silnie podkreślili korelację matematycznej teorii komunikacji z procesem interakcji użytkownika, z systemami rzeczywistości wirtualnej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W minioną sobotę, w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach odbył się Dialog Obywatelski, zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Łodzi. Tematem wiodącym spotkania była: „Czwarta rewolucja przemysłowa wyznacznikiem szans młodzieży w obszarze edukacji i europejskiego rynku pracy”. Ekspertami dialogu byli: Jan Dzięciołowski - przedstawiciel Komisji Europejskiej (gabinet Pani Coriny Cretu), Komisarz ds. Polityki Regionalnej oraz dr Piotr Miller - pełnomocnik Rektora ds. jakości kształcenia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studentów PWSZ w Skierniewicach zaprasza na Juwenalia 2019. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy na Facebooku. Polub post https://bit.ly/2WfvyHb, oznacz minimum 3 znajomych i weź udział w losowaniu. Do wygrania voucher o wartości 100 złotych do wydania w Klubie Drugi Dom podczas Juwenaliów. Świętuj ze znajomymi DNI STUDENTA.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci III roku bezpieczeństwa wewnętrznego odbyli praktyczne szkolenie w 25. Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Glinniku koło Tomaszowa Mazowieckiego. W ośrodku szkolenia spadochronowego zapoznali się z budową broni, udzielaniem pierwszej pomocy na polu walki, przeszli praktyczne szkolenie taktyczne oraz desantowanie ze śmigłowca. Organizatorem zajęć był dr Cezary Pędzik.

(...) więcej
746
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595