BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w konkursie, prowadzonym na naszym profilu facebookowym. Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie poprzez nadsyłanie zdjęć, które obrazują, czego nowego nauczyliście się w tym tygodniu. Do wygrania opaska biometryczna MiBand3 lub zestaw gadżetów. Konkurs trwa do 4 sierpnia br. Życzymy powodzenia.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W środę, 17 lipca br., w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach odbyła się uroczystość czepkowania. 33 absolwentów kierunku pielęgniarstwo, w tym 25 kobiet i 8 mężczyzn, złożyło ślubowanie i odebrało symboliczny pielęgniarski czepek. Czepkowanie to tradycyjna uroczystość symbolizująca przynależność do grupy zawodowej. Uroczystość odbyła się po raz pierwszy w historii Uczelni.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci kierunku Informatyka, wraz z opiekunem merytorycznym dr. Dominikiem Szajermanem, wzięli udział w wyjeździe studyjnym do firmy produkującej i wydającej gry komputerowe - Teyon S.A. w Łodzi. W ramach work – touru studenci mieli możliwość zapoznania się z procesem produkcji gier komputerowych. Uczestniczyli w warsztatach z programowania gier, poznali inżynierię programowania, dowiedzieli się jak projektować, przetwarzać, obrazować i wizualizować dane charakterystyczne dla gier komputerowych.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dziekan Wydziału Nauk Przyrodniczych i Technicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach – dr Joanna Soin zaprasza na Uroczystość Czepkowania pierwszych Absolwentów kierunku Pielęgniarstwo, która odbędzie się 17 lipca br., o godz. 12:00, w Auli E318. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął JM Rektor PWSZ w Skierniewicach – dr Daniel Stos.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W ramach projektu „Zintegrowany Program Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach”, współfinansowanego przez Unię Europejską, w ramach EFS, zorganizowany został wyjazd studyjny dla studentów kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. 3-dniowy wyjazd, który odbył się w dniach 5-7 czerwca br., pozwolił studentom poznać 3 podmioty z branży związanej z Bezpieczeństwem wewnętrznym.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Pracownicy Instytutu Informatyki i Matematyki Stosowanej - mgr inż. Łukasz Rybak i prof. nadzw. dr hab. inż. Janusz Dudczyk, prowadzą badania w aspekcie wpływu funkcji masy na skuteczność klasyfikatora bazującego na punktach centralnych. Zagadnienie to wpisuje się w problematykę nauk zajmujących się sztuczną inteligencją w dziedzinie uczenia maszynowego. Znajduje ono potencjalne, praktyczne zastosowanie m.in. w systemach detekcji obiektów na obrazach cyfrowych oraz klasyfikowania dokumentów tekstowych.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Polskiej edycji ogólnoeuropejskiego badania na temat warunków życia i nauki. Ankieta zajmuje ok. 15 minut i jest dostępna do końca czerwca.
Podziel się swoją historią i doświadczeniami!
Ankieta dostępna jest na stronie: http://badania.pbs.pl/eurostudent.pg
Za realizację badania w Polsce odpowiada niezależna agencja badawcza PBS Sp. z o.o. na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Kontakt: eurostudent@pbs.pl

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 17-18 czerwca br., pracownicy Instytutu Informatyki i Matematyki Stosowanej oraz Instytutu Zarządzania Strategicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach - prof. nadzw. dr hab. inż. Janusz Dudczyk, dr hab. Zdzisław Jezierski i mgr inż. Łukasz Rybak uczestniczyli w konferencji „Strategie w podejmowaniu decyzji w sytuacjach konfliktu i współpracy”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 3-4 czerwca br., studenci kierunku Pedagogika wzięli udział w wyjeździe studyjnym, zorganizowanym w związku z realizacją projektu pn. „Zintegrowany Program Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczestnicy udali się do Fundacji Wspierania Osób z Zaburzeniami Rozwoju „Od Początku”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Podczas uroczystego podsumowania szkolenia „Edukacja Wojskowa Studentów – Legia Akademicka”, JM Rektor – dr Daniel Stos otrzymał medal za wspieranie działań proobronnych i kształtowanie patriotycznych postaw młodzieży akademickiej oraz za merytoryczne wsparcie prac Sił Zbrojnych RP. W imieniu Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego, odznaczenie wręczył ppłk Piotr Chrzanowski.

(...) więcej
546
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595