BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

W dniach 1 – 4 kwietnia br., członkowie Koła Naukowego SECURUS uczestniczyli w wyjeździe studyjnym na Litwę. Studenci poznali historię Rzeczpospolitej Obojga Narodów, zwiedzili Wilno m.in.: Górę Zamkową ze słynną Basztą Giedymina, Katedrę Wileńską, w której obecnie znajduje się Galeria Sztuki, kościół św. Anny, św. Franciszka i św. Michała. Uczestnicy mogli zobaczyć również Ostrą Bramę, wraz z kaplicą i cudownym obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach PWSZ w Skierniewicach gościliśmy Panią Irinę Sivicką - wykładowcę z Latvia University of Agriculture, która przeprowadziła wykład dla studentów pt. „Technologie ziół i przypraw na Łotwie” (Herb and spices technologies in Latvia). Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach współpracuje z łotewską uczelnią od 2016 roku, w ramach Programu Erasmus+. Wizyta Pani Iriny Sivickiej to kolejny krok do poszerzenia współpracy między uczelniami.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Członkowie Koła Naukowego EKONOMIKUS oraz studenci informatyki wzięli udział w Konferencji „Strefa Zmian - Życie zawodowe”, która odbyła się 13 kwietnia br., w Warszawie. Uczestnicy mieli możliwość skorzystania z 3 stref szkoleniowych:
1. Strefa ETAT - "Odkryj swoje K2! Efektywne wykorzystanie sieci kontaktów w poszukiwaniu pracy”,
2. Strefa WŁASNY BIZNES - Planowanie finansów w małym biznesie,

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Instytut Nauk Społecznych Wydziału Ekonomii i Administracji PWSZ w Skierniewicach zorganizował Seminarium Naukowe „Bezpieczeństwo w Internecie – razem przeciwko cyberprzemocy”. Celem spotkania było aktywne uczestnictwo we współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online, poprzez inicjowanie i propagowanie działań na rzecz racjonalnego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W spotkaniu uczestniczyli studenci pedagogiki oraz bezpieczeństwa wewnętrznego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci III roku bezpieczeństwa wewnętrznego odbyli szkolenie strzeleckie na trenażerze „Śnieżnik” w 25 Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim. „Śnieżnik” jest zaawansowanym technicznie systemem, służącym do szkolenia żołnierzy w warunkach bojowych i na różnych stanowiskach ogniowych. W trakcie zajęć, studenci zapoznali się z różnymi typami broni maszynowej oraz sprzętu chemicznego. Inicjatorem wyjazdu był dr Cezary Pędzik.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, wraz z dydaktykami dr. Alojzym Pilichem i mgr. Sławomirem Kamińskim, uczestniczyli w „Dniu Otwartym Oddziału Prewencji Policji w Łodzi”. Uczestnicy zapoznali się ze specyfikacją zawodu policjanta, sprzętem specjalistycznym, wyposażeniem i uzbrojeniem, znajdującym się w Oddziale.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w kursie „Zrównoważony rozwój Polski i Regionu Morza Bałtyckiego”. Cykl spotkań ze studentami poprowadzą dydaktycy naszej Uczelni: dr Anna Traut-Seliga, dr Aleksandra Stankiewicz, dr Cezary Brzeziński. Pierwsze spotkanie odbędzie w piątek 12 kwietnia br., w godz. 09.00 – 11.00, w sali C18. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzyma dyplom w języku angielskim wydany przez Centrum Uniwersytetu Bałtyckiego (Uniwersytet w Uppsali, Szwecja).

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W miniony piątek miała miejsce Gala Finałowa Pierwszych Wewnątrzuczelnianych Wyborów Miss i Mistera PWSZ w Skierniewicach. Uroczystość odbyła się w Kinoteatrze Polonez w Skierniewicach. W wyborach uczestniczyło 10 kandydatów, którzy zaprezentowali się przed publicznością i Jury w trzech stylizacjach: codziennej, wieczorowej i tematycznej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach informuje, iż w związku ze zmianą formuły Festiwalu Nauki, w szczególności w zakresie powiązania go z innymi działaniami Uczelni na rzecz środowiska, jego kolejna – XI edycja odbędzie się w październiku br. Przepraszamy wszystkich tych, którzy planowali uczestniczyć w majowych wydarzeniach festiwalowych. Już dziś zapraszamy do udziału w XI Festiwalu Nauki.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Informujemy, iż 6 kwietnia br. (sobota), zajęcia z dr. Maciejem Karwasem (grupa A) nie odbędą się. Zajęcia zostały przełożone na 7 kwietnia br. (niedziela), od godz. 8.00, s. 132, budynek C. Zajęcia poprowadzi dr Alojzy Pilich. Za utrudnienia przepraszamy.

(...) więcej
946
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595