BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w „Konferencji – Rejs dla studentów”, który odbędzie się w dniach 4 – 16 sierpnia 2019 roku, w ramach Baltic University Programme (BUP). Rejs rozpocznie się w Aarhus (Dania), a zakończy w Szczecinie. Aby wziąć udział w Konferencji należy złożyć wniosek do 8 kwietnia br., w Centrum BUP w Polsce: baltlodz@wipos.p.lodz.pl.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 3 kwietnia br., na terenie naszej Uczelni odbyły się zajęcia profilaktyczne „Zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym” z organizowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Skierniewicach i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Studenci Bezpieczeństwa wewnętrznego oraz Finansów i rachunkowości wysłuchali prelekcji oraz uczestniczyli w zajęciach praktycznych z wykorzystaniem narkogogli i alkogogli.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w uroczystej Gali Wewnątrzuczelnianych Wyborów Miss i Mistera Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, która odbędzie się 5 kwietnia br., o godz. 19.00, w Kinoteatrze Polonez w Skierniewicach, ul. Wita Stwosza 2/4. W wyborach zostaną wyłonieni laureaci w następujących kategoriach: Miss i Mister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, I Wicemiss i I Wicemister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, II Wicemiss i II Wicemister Studentów PWSZ w Skierniewicach 2019, Miss i Mister Internautów 2019.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 28-31 marca 2019 r., w murach PWSZ we Włocławku, odbyło się XXXIII Forum PWSZ PSRP. W zjeździe uczestniczyli przedstawiciele samorządów studenckich PWSZ z całej Polski. Celem obrad było wdrażanie Ustawy 2.0, wymiana doświadczeń oraz dobrych praktyk. Najważniejszymi punktami forum były: zmiana nazwy komisji branżowej z Forum Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych PSRP na Forum Uczelni Zawodowych Parlamentu Studentów RP oraz wybory uzupełniające do Prezydium Forum.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w zajęciach profilaktycznych „Zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym”, organizowanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Skierniewicach i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, które odbędą się 3 kwietnia br. (środa), w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach. Zajęcia rozpoczną się o godz. 11.30 w Auli 318, budynek 64 E.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Podczas posiedzenia Senatu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, JM Rektor oficjalnie przedstawił członków pierwszej Rady Uczelni, wybranych 11 marca 2019 r. Przewodniczącą została prof. dr hab. Danuta Stawasz. W składzie Rady Uczelni znaleźli się także: dr Sławomir Nowak, mgr Jolanta Juraś, dr hab. inż. Janusz Dudczyk, dr Alojzy Pilich, mgr inż. Jacek Śmiłowski oraz Natalia Nowakowska.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W PWSZ w Skierniewicach odbyło się szkolenie "Aktorzy rynku pracy a kompetencje przyszłości - czyli kogo uczymy i jak przygotowujemy do wejścia na rynek pracy", skierowane do członków Rady Pedagogicznej Liceum Ogólnokształcącego im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej. Szkolenie przeprowadzili mgr Kinga Kwiatkowska oraz dr Piotr Miller.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 20 - 23 marca 2019 r., Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach - dr Daniel Stos uczestniczył w I Zgromadzeniu Plenarnym Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych, które odbyło się w Płocku. KREPUZ to instytucja przedstawicielska uczelni zawodowych w środowisku szkolnictwa wyższego, dawniej działająca jako stowarzyszenie KRePSZ (Konferencja Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych).

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w głosowaniu na Miss i Mistera Internautów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach. Głosować można na portalu społecznościowym Facebook, na profilu Uczelnianej Rady Samorządu Studentów PWSZ w Skierniewicach. Głosowanie trwa do 4 kwietnia 2019 r. do godziny 23.59. Głos może oddać każdy użytkownik portalu społecznościowego Facebook.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki II roku dietetyki wraz z dr inż. Agnieszką Wiosetek-Reske, przeprowadziły warsztaty kulinarne w Przedszkolu nr 4 „Słoneczko” w Łowiczu, w ramach zajęć z techniki żywienia oraz dietetyki pediatrycznej. Uczestnicy spotkania wysłuchali prelekcji na temat warzyw i owoców oraz produktów mlecznych, występujących w piramidzie żywieniowej. Następnie dzieci przygotowały desery jogurtowo-owocowe.

(...) więcej
1046
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595