BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

W poniedziałek, 17 czerwca br., odbyło się uroczyste podsumowanie szkolenia Edukacji Wojskowej Studentów – Legia Akademicka. Podczas uroczystości uczestnicy otrzymali karty powołania do odbycia ćwiczeń wojskowych w ośrodkach szkolenia wytypowanych przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Podsumowania szkolenia teoretycznego dokonał JM Rektor – dr Daniel Stos oraz koordynator programu „Legia Akademicka” dr Alojzy Pilich, którzy podkreślili rolę uczelni w kształtowaniu patriotycznych postaw przyszłych żołnierzy - naszych studentów.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci III roku bezpieczeństwa wewnętrznego (studia niestacjonarne) odbyli praktyczne szkolenie w 25. Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Glinniku koło Tomaszowa Mazowieckiego. W ośrodku szkolenia spadochronowego zapoznali się z budową broni, udzielaniem pierwszej pomocy na polu walki, przeszli praktyczne szkolenie taktyczne oraz desantowanie ze śmigłowca. Organizatorem zajęć był dr Cezary Pędzik.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dr Grażyna Cęcelek reprezentowała Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Skierniewicach podczas Konferencji Naukowej „Zadania i możliwości szkoły w zakresie kształtowania postaw patriotycznych uczniów”, która odbyła się 7 czerwca br. w Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Podczas konferencji dr Cęcelek wygłosiła referat pt.: „Kompetencje zawodowe współczesnego nauczyciela-wychowawcy”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Mgr Aneta Jabłońska, Koordynator programu Erasmus+ PWSZ w Skierniewicach, uczestniczyła w wyjeździe szkoleniowym (Staff Mobility for Training). Przedstawicielka naszej Uczelni odwiedziła University of Security Management in Košice na Słowacji. Dzięki trwającej od 2015 roku współpracy, studenci z kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne mogą wyjeżdżać na semestr studiów do Koszyc, w ramach programu Erasmus+.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego PWSZ w Skierniewicach zaprasza na Skierniewickie Juwenalia PWSZ 2019.
Termin: 8 czerwca
Godzina: 20:00
Miejsce: Drugi Dom, ul. Mickiewicza 11, Skierniewice
Gwiazda wieczoru: Top Girls

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Wojewódzki Sztab Wojskowy w Łodzi zaprasza do udziału w uroczystym wręczeniu kart powołań na ćwiczenia wojskowe studentom biorącym udział w programie „Legia Akademicka”. Spotkanie odbędzie się 17 czerwca br., o godzinie 10.00, w Auli F342.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W środę, 29 maja br., w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się finał Ogólnopolskiej Gali Miss PWSZ 2019. W wyborach wzięło udział 14 kandydatek z Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych z całej Polski. Naszą Uczelnię reprezentowały Aleksandra Rakowska (studentka kosmetologii) i Wiktoria Dycha (studentka pedagogiki).

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 27 – 30 maja trwa Ogólnopolska Gala Miss PWSZ w Krośnie. Naszą Uczelnię reprezentują Aleksandra Rakowska i Wiktoria Dycha. W ramach ogólnopolskich wyborów odbywa się głosowanie na Miss Internetu OGM PWSZ 2019. Głosowanie odbywa się poprzez polubienie zdjęć kandydatek i trwa do dzisiaj, do godziny 18.00. Zachęcamy do głosowania na nasze reprezentantki: Aleksandra Rakowska nr 10, Wiktoria Dycha nr 2.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 24 maja br., studenci kierunku Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do firmy Fujitsu Poland, University Business Park w Łodzi. Studenci wzięli udział w warsztacie dotyczącym skutecznych technik prezentacji. Uczestnicy mieli możliwość wykonania własnych prezentacji i otrzymania charakterystyki bieżącego stylu prezentacji, a także wskazówek na jego ulepszenie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki II roku dietetyki, wraz z dr inż. Agnieszką Wiosetek-Reske, przeprowadziły warsztaty dietetyczne w Przedszkolu nr 3 w Skierniewicach. Głównym celem spotkania było kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas zajęć dzieci nauczyły się zasad zdrowego odżywiania, poznały poszczególne elementy piramidy żywieniowej oraz skutki nieprawidłowej diety.

(...) więcej
646
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595