BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

19 marca br. odbyło się kolejne posiedzenie Konwentu IV kadencji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach.
Podczas posiedzenia członkowie Konwentu wyrazili pozytywną opinię o utworzeniu na Wydziale Ekonomii i Administracji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach stacjonarnych i niestacjonarnych studiów drugiego stopnia na kierunku pedagogika o profilu praktycznym oraz zaopiniowali efekty kształcenia.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentki pierwszego roku pedagogiki, uczestniczyły w konferencji pn. „Edukacja włączająca szansą dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”. Studentki wysłuchały wystąpień prelegentów nt. praw ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz roli dyrektora w edukacji włączającej w szkole ogólnodostępnej.
Inicjatorem udziału w konferencji była dr Grażyna Cęcelek.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dzisiaj w murach naszej Uczelni odbyły się Ogólnopolskie Warsztaty OKM 1940 „Ostaszków-Kalinin-Miednoje”. Uczniowie klas mundurowych szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci poznali historię Policji Państwowej II RP, Policji Województwa Śląskiego, okresu międzywojennego. Podczas spotkania zostały również przedstawione losy policjantów zamordowanych w Zbrodni Katyńskiej.
Prelegenci:
Jarosław Olbrychowski – Prezes Stowarzyszenia „Rodzina Policyjna 1939 r.”
mł. insp. mgr Monika Hurko-Nesterowicz - I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Skierniewicach

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Nasz dydaktyk, dr n. o zdrowiu Dorota Kilańska bierze udział w plebiscycie na Kobietę Medycyny 2018. Organizatorem plebiscytu jest redakcja portalu internetowego "Portale Medyczne". Redakcja chce pokazać jak wiele jest wspaniałych kobiet, które działając na rzecz rozwoju medycyny i poprawy warunków leczenia ludzi w Polsce, udowadniają na co dzień, że ciężką pracą i zaangażowaniem można dokonać rzeczy wydawałoby się niemożliwych.
Zachęcamy do głosowania: http://kobietymedycyny.pl/

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych dostępna jest już na naszej Uczelni. Gazetę można bezpłatnie pobrać w Bibliotece oraz w holu budynku F (I piętro). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Podczas dzisiejszej akcji „Wampiriada” udało się zebrać blisko 5 litrów krwi. Dziękujemy wszystkim uczestnikom „Wampiriady”, za chęć ratowania życia drugiemu człowiekowi. Z przykrością informujemy, że naszej Koleżance Magdalenie Kanickiej nie możemy już pomóc… Zebrana krew trafi do innych potrzebujących osób.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W środę, 7 marca br. będzie można oddać krew w ramach akcji „Oddaj krew, ocal życie”. Tym razem walczymy o życie dla naszej koleżanki – Magdaleny Kanickiej.
Miejsce: Batorego 64 F, sala 105 (parter)
Godzina: 9.00 - 12.00
Daj wyssać z siebie krew dla Magdy !!!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
Serdecznie zapraszamy tegorocznych Maturzystów na organizowany przez PWSZ w Skierniewicach Dzień Maturzysty! Podczas spotkania m.in. ciekawe prezentacje, warsztaty oraz poczęstunek w postaci „Skierlotki”, przygotowanej przez Firmę Chojecki. Serdecznie zapraszamy!!!
 
Data: 28.02.2018
Miejsce: PWSZ w Skierniewicach, ul. Batorego 64E, Aula 318 (II piętro)
Czas: 10.00 – 14.00 (...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach naszej Uczelni odbył się Konkurs wiedzy o Sejmie zorganizowany przez Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej p. Dorotę Rutkowską oraz Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu. Przed konkursem Przedstawiciele Wszechnicy Sejmowej, wygłosili wykład nt. architektury i historii Sejmu oraz trybu ustawodawczego. W konkursie uczestniczyli gimnazjaliści z regionu skierniewickiego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W sobotę, 10 lutego br. w naszej uczelni, 59 studentów rozpoczęło szkolenie wojskowe w ramach programu „Edukacji Wojskowej Studentów - Legia Akademicka”. Możemy poszczycić się tym, że jest to najliczniejsza ochotnicza „armia studentów” w województwie łódzkim - blisko 41% uczestników stanowią kobiety. Od 2009 r., kiedy zawieszono obowiązkową służbę wojskową, spadła liczba osób przechodzących szkolenie wojskowe. Polskie siły zbrojne potrzebują, aby rocznie szkolonych było 30-35 tys.

(...) więcej
2245
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595