BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach pragnie zaprosić Państwa do udziału w niezwykłym wydarzeniu jakim jest Festiwal Nauki. Będzie to już ósme tego typu przedsięwzięcie przebiegające pod hasłem "MAŁA OJCZYZNA – WIELKA RZECZ". "Festiwal Nauki" to inicjatywa kierowana do szerokiej grupy odbiorców począwszy od uczniów szkół ponadgimnazjalnych, poprzez studentów, nauczycieli, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, na przedstawicielach biznesu, instytucji samorządowych i społecznych oraz mieszkańców Miasta Skierniewice i okolicznych miejscowości kończąc.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W marcu członkowie Koła Naukowego SECURUS odwiedzili Zakład Karny w Łowiczu. W wyjeździe uczestniczyły 22 osoby oraz opiekun dr Alojzy Pilich. Studenci zapoznali się z pracą służb więziennych, zasadami funkcjonowania więzienia oraz profilaktyką – konsekwencjami złych zachowań, nieprzystosowania społecznego i działań powszechnie nieakceptowanych.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rejestracja potencjalnych dawców szpiku w PWSZ w Skierniewicach już 13 i 16 kwietnia! Przyjdź i daj szansę na życie tym, dla których jedynym ratunkiem jest przeszczepienie komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy!
„Dla Ciebie to 5 minut – dla kogoś to całe życie” !!!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 31 marca, w PWSZ w Skierniewicach odbyła się konferencja Autyzm - znam, rozumiem, pomagam. Konferencja została zorganizowana przez Stowarzyszenie Wspólna Troska z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który przypada 2 kwietnia.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Mgr Aneta Jabłońska, Koordynator Programu Erasmus+, wzięła udział w International Week organizowanym przez uczelnię partnerską na Litwie - Siauliai State College.  Spotkanie w litewskiej uczelni pozwoliło na rozszerzenie współpracy o wyjazdy studentów na praktyki zawodowe. Nawiązane kontakty przyczynią się do podpisania  umów z nowymi uczelniami w ramach programu Erasmus+.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach pragnie złożyć wszystkim studentom, pracownikom, przyjaciołom i sympatykom naszej Uczelni najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Państwa wiosenną energią, która pozwoli zrealizować wszystkie zamierzone cele.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Drodzy Studenci! W dniu 1 kwietnia br., w budynku F, w sali 306,  o godzinie 8.30 odbędą się warsztaty w ramach Uniwersytetu Bałtyckiego (BUP), które poprowadzi dr Anna Traut-Seliga. Wszystkich chętnych zapraszamy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

PWSZ w Skierniewicach oraz Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Wspólna Troska” zaprasza na konferencję naukową pt. „Autyzm – znam, rozumiem, pomagam”, organizowaną w ramach obchodów Światowego Dnia Autyzmu. Spotkanie odbędzie się 31 marca 2016 roku w Auli 318 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, przy ul. Batorego 64E, o godzinie 9.00.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci II roku Dietetyki zainspirowani ogólnopolską akcją "Śniadanie daje moc" wykonali kanapki zachęcające niejadków do zjedzenia śniadania. Dzięki temu możemy wybrać jedną z czterdziestu przygotowanych kanapek. Wyboru można dokonywać za pomocą Facebooka. Kanapka, która uzyska najwięcej "Lubię to" wygrywa, a jej autor otrzyma atrakcyjną nagrodę!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 3 marca br. odbyła się kolejna edycja Wampiriady PWSZ w Skierniewicach, w której wzięło udział 28 studentów. Udało się zebrać prawie 13 litrów krwi.
Dla Was to piętnaście minut, a dla kogoś nowe życie !!!
Bardzo dziękujemy wszystkim za udział!

(...) więcej
4045
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595