BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

W dniu 18 października br., studentki trzeciego roku dietetyki przeprowadziły zajęcia edukacyjne w przedszkolu nr 2 w Łowiczu. Tematem przewodnim spotkania były warzywa i owoce. Studentki zaprezentowały przedszkolakom „Łamigłówki warzywno – owocowe” oraz przygotowały zdrowy posiłek w postaci galaretek owocowych, musu truskawkowego z bitą śmietaną oraz marchewek z sosem jogurtowo – miodowym.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Kolejna osoba – Martyna Łajszczak, zdała wzorowo egzamin kończący praktyki realizowane w ramach projektu "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" współfinansowanego ze środków UE.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Pracownik naszej Uczelni dr n. o zdr. Dorota Kilańska została powołana na członka Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkół Pielęgniarek i Położnych. Uroczyste wręczenie powołania odbyło się 19 października br. w Ministerstwie Zdrowia w Warszawie. Gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do skorzystania z wolnych miejsc w Domu Studenta. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Administratorem Domu Studenta - Jadwiga Michałowska, tel.: 46 834 40 22, jmichalowska@pwsz.skierniewice.pl.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Drodzy Studenci,
Uczelniana Rada Samorządu Studentów zaprasza Was na pierwsze w tym roku akademickim zebranie. Spotkanie odbędzie się 18 października br. (środa), o godzinie 16:30, w budynku E, w sali 125. Dla Starostów obecność obowiązkowa. Do zobaczenia!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Koło Naukowe „SECURUS” uczestniczyło w wyjeździe studyjnym. Celem podróży była integracja i poszerzanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego kraju i obronności państwa. Podczas wyjazdu studenci odwiedzili XXIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach, gdzie prezentowano sprzęt wojsk inżynieryjnych, artyleryjskie i rakietowe systemy przeciwlotnicze, systemy rozpoznania oraz sprzęt logistyczny.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W środę 11 października br. odbyło się szkolenie dla studentów I roku nt. Praw i obowiązków studenta. Na szkoleniu zostały poruszone istotne kwestie związane z życiem studenckim m.in. egzaminami, formami zajęć, kołami naukowymi, Akademickim Związkiem Sportowym oraz z funkcjonowaniem samorządu studenckiego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Jeśli chcesz wiedzieć, co dzieje się na Uczelni, zacznij śledzisz profil PWSZ w Skierniewicach. PWSZ organizuje różnego rodzaju eventy, konkursy, warsztaty, juwenalia itp. W najprostszy i niezawodny sposób można się o nich dowiedzieć poprzez „polubienie” naszego fanpage’a na portalu Facebook.
Polub swoją Uczelnię :)

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W środę 11 października br. w godzinach 14.50 – 16.20, w budynku E s. 318, odbędzie się szkolenie dla studentów I roku nt. Praw i obowiązków studenta. Na szkoleniu zostaną poruszone istotne kwestie związane z życiem studenckim. Wszystkich studentów pierwszego roku serdecznie zapraszamy.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W miniony weekend zawodniczki Akademickiego Związku Sportowego uczestniczyły w "GRAND PRIX RZGOWA” w piłce siatkowej kobiet. Zawody uroczyście otworzył Burmistrz Rzgowa. Po zaciętej walce nasze reprezentantki zajęły trzecie miejsce. Gratulujemy!
Skład drużyny: Karolina Cichocka, Katarzyna Klepaczka, Joanna Kłobuchowska, Anna Nowak, Ewa Pięcek, Klaudia Ziębińska.

(...) więcej
2846
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595