BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do skorzystania z dwóch wolnych miejsc w Domu Studenta. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Administratorem Domu Studenta - Jadwiga Michałowska, tel.: 46 834 40 22, jmichalowska@pwsz.skierniewice.pl

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Nasz wykładowca bierze udział w plebiscycie na Człowieka Roku 2015 Powiatu Skierniewickiego. W plebiscycie biorą udział osoby, które mają pozytywny wpływ na życie w naszym powiecie, mieście i gminie. Możliwości głosowania:
Wyślij SMS o treści: CSK.18 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) – 10 głosów

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
Już w sobotę Studencki Karnawał PWSZ!
Miejsce: Drugi Dom
Termin: 23 stycznia
Start: 21:00
Maturzysto przyjdź i poczuj studencki klimat! (...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 14 stycznia br. w Starostwie Powiatowym w Łowiczu, Uczelnia podpisała porozumienie z łowickim szpitalem. Umowa pozwala na organizację kształcenia praktycznego dla studentów kierunku pielęgniarstwo w łowickiej placówce zdrowia.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 18 stycznia br. w siedzibie naszej Uczelni odbył się Konwent III kadencji PWSZ w Skierniewicach. JM Rektor uroczyście przywitał i przedstawił członków Konwentu. Podczas obrad odbyły się m.in. wybory na Przewodniczącego oraz Zastępcę Przewodniczącego Konwentu.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studentów ogłasza konkurs na logotyp URSS. Zwycięski projekt zostanie oficjalnym logotypem URSS i będzie wykorzystywany na materiałach promocyjnych samorządu. Prace można składać w Biurze Rektora lub Bibliotece w terminie do 15 lutego 2016 r.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 15 stycznia br. studentki kierunku dietetyka: Katarzyna Bielińska oraz Ilona Klepaczka poprowadziły kolejny cykl zajęć „Odżywiam się zdrowo-jem kasze”. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Mastkach, którzy zapoznali się z piramidą żywieniową, zasadami racjonalnego odżywiania i  różnymi rodzajami kasz.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Wyjeżdżasz w ramach Programu Erasmus+ ? Dowiedz się jak w pełni wykorzystać swojego Erasmusa!  Jutro o godzinie 15:00 rusza ErasmusPlusChat! Eksperci odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania np. jak uczyć się języka, jak znaleźć zakwaterowanie,  jak znaleźć nowych przyjaciół ?  

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Koło naukowe SECURUS zaprasza do współpracy studentów zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa wewnętrznego. W ciągu roku organizowane są liczne wyjazdy m.in. na strzelnicę, do Zakładu Karnego w Łowiczu, Akademii Obrony Narodowej w Warszawie oraz spotkania z ratownikami WOPR i TOPR.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Od 4 stycznia br. rozpoczęła się rekrutacja na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+ na rok akademicki 2016/2017.
Studia za granicą?
Praktyki zagraniczne? Więcej informacji na http://goo.gl/G878wH
lub u Koordynatora Programu Erasmus+ ( pok. 128 bud. C).

Nie zmarnuj szansy !

(...) więcej
4246
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595