BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

W sobotę, 4 listopada br. odbędzie się największa studencka impreza – FUKSÓWKA. Uczelniana Rada Samorządu Studentów przeprowadzi pierwsze w historii Otrzęsiny PWSZ. Moc atrakcji, konkursy z nagrodami i wiele niezapomnianych wrażeń – to wszystko czeka na Was w sobotę! Wszystkich studentów, a w szczególności studentów I roku serdecznie zapraszamy!
Miejsce: Drugi Dom
Termin: 4 listopada
Start: 20:00

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
W czwartek, 26 października br. będzie można oddać krew w ramach akcji „Oddaj krew, ocal życie”.
Miejsce: Budynek 64 F, sala 105 (parter)
Godzina: 9.00 - 12.00
Daj wyssać z siebie krew dla potrzebujących !!! (...) więcej
Nie załadowano obrazka

24 października br., w ramach zajęć z przedmiotu Dowodzenie i Techniki Operacyjne, studenci bezpieczeństwa wewnętrznego odbyli ćwiczenia z zakresu obsługi, rozkładania i składania karabinka KBK AKMS. Zajęcia przeprowadził Komendant skierniewickiego oddziału Związku Strzeleckiego sierż. ZS Marcin Bicz.
Inicjatorem spotkania był dr Alojzy Pilich.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników aktywności sportowej do udziału w bezpłatnych biegach na dystansie 5 km. Biegi te organizowane są na całym świecie w ramach akcji „PARKRUN” propagującej „zdrowy tryb życia” i „bieganie na zdrowie”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 18 października br., studentki trzeciego roku dietetyki przeprowadziły zajęcia edukacyjne w przedszkolu nr 2 w Łowiczu. Tematem przewodnim spotkania były warzywa i owoce. Studentki zaprezentowały przedszkolakom „Łamigłówki warzywno – owocowe” oraz przygotowały zdrowy posiłek w postaci galaretek owocowych, musu truskawkowego z bitą śmietaną oraz marchewek z sosem jogurtowo – miodowym.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Kolejna osoba – Martyna Łajszczak, zdała wzorowo egzamin kończący praktyki realizowane w ramach projektu "Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" współfinansowanego ze środków UE.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Pracownik naszej Uczelni dr n. o zdr. Dorota Kilańska została powołana na członka Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkół Pielęgniarek i Położnych. Uroczyste wręczenie powołania odbyło się 19 października br. w Ministerstwie Zdrowia w Warszawie. Gratulujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do skorzystania z wolnych miejsc w Domu Studenta. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Administratorem Domu Studenta - Jadwiga Michałowska, tel.: 46 834 40 22, jmichalowska@pwsz.skierniewice.pl.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Drodzy Studenci,
Uczelniana Rada Samorządu Studentów zaprasza Was na pierwsze w tym roku akademickim zebranie. Spotkanie odbędzie się 18 października br. (środa), o godzinie 16:30, w budynku E, w sali 125. Dla Starostów obecność obowiązkowa. Do zobaczenia!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Koło Naukowe „SECURUS” uczestniczyło w wyjeździe studyjnym. Celem podróży była integracja i poszerzanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego kraju i obronności państwa. Podczas wyjazdu studenci odwiedzili XXIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach, gdzie prezentowano sprzęt wojsk inżynieryjnych, artyleryjskie i rakietowe systemy przeciwlotnicze, systemy rozpoznania oraz sprzęt logistyczny.

(...) więcej
2745
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595