BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Uwaga Studenci pierwszego roku studiów stacjonarnych! Już 15 listopada br. na terenie PWSZ w Skierniewicach odbędzie się gra kampusowa. Celem gry jest integracja studentów pierwszego roku wszystkich kierunków studiów stacjonarnych, przekazanie wiedzy na temat Uczelni, jej historii oraz ciekawostek dotyczących kierunków studiów, umożliwienie poznania terenu Uczelni, pokazanie kampusu w formie zabawy. Na zwycięzców czekają nagrody.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dydaktyk PWSZ w Skierniewicach, dr Konrad Rokoszewski, uczestniczył w XVI Samorządowym Forum Kapitału i Finansów w Katowicach, jednym z najbardziej prestiżowych, corocznych wydarzeń samorządowych w Polsce. Forum to miejsce spotkań liderów świata samorządu, biznesu, nauki i polityki, organizowane przez spółkę samorządową MUNICIPIUM SA oraz najbardziej znane Czasopismo Samorządowców „Wspólnota”. W tym roku Forum trwało dwa dni, podczas których zorganizowano 80 paneli tematycznych. W Forum uczestniczyło ponad 1600 osób.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Szanowni Państwo, zgodnie z Ustawą o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, która weszła w życie dniu dzisiejszym, uprzejmie informujemy, iż dzień 12 listopada 2018 r. jest Świętem Narodowym i co za tym idzie jest dniem wolnym.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Pracownik Instytutu Nauk Społecznych, Wydziału Ekonomii i Administracji PWSZ w Skierniewicach, dr Grażyna Cęcelek uczestniczyła w konferencji „Wokół zdrowia psychicznego - porozmawiajmy o zdrowiu dzieci, młodzieży i dorosłych", która odbyła się w Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Konferencja zorganizowana została przez Fundację Dobro Wspólne, Wydział Pedagogiczny AH oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pułtusku.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Mgr inż. Łukasz Rybak i dr hab. inż. Janusz Dudczyk prof. nadzw. Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, reprezentowali naszą Uczelnię podczas XI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Technologie informatyczne w tworzeniu kultury cyberprzestrzeni - elementu bezpieczeństwa cyfrowego", która odbyła się 25 października br. w Narodowym Centrum Badań Jądrowych w Świerku.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do skorzystania z wolnych miejsc w Domu Studenta. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Administratorem Domu Studenta - Jadwiga Michałowska, tel.: 46 834 40 22, jmichalowska@pwsz.skierniewice.pl.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W poniedziałek 15 października br. odbyło się szkolenie dla studentów I roku studiów stacjonarnych nt. praw i obowiązków studenta. Na szkoleniu zostały poruszone istotne kwestie związane z życiem studenckim m.in. egzaminami, formami zajęć, kołami naukowymi, Akademickim Związkiem Sportowym oraz z funkcjonowaniem samorządu studenckiego.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dziennik Łódzki, Express Ilustrowany i NaszeMiasto.pl organizują plebiscyt „Nauczyciel na Medal”. Na nauczycieli z pasją i zaangażowaniem czekają nagrody i statuetki. W plebiscycie biorą udział reprezentanci naszej Uczelni: dr Aleksandra Stankiewicz, dr Grażyna Cęcelek, dr Anna Traut – Seliga, dr Alojzy Pilich.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 12 – 13 października br. w PWSZ w Skierniewicach odbyła się I Konferencja Naukowo - Szkoleniowa Wielowymiarowość Zdrowia. W murach naszej Uczelni gościliśmy m.in. przedstawicieli z University of Foggia, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Żyrardowie, Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Uniwersytetu Medyczny we Wrocławiu, Politechniki Łódzkiej...

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W sobotę, 20 października br. odbędzie się największa studencka impreza – FUKSÓWKA. Uczelniana Rada Samorządu Studentów przeprowadzi Otrzęsiny dla studentów, którzy dopiero rozpoczęli naukę w PWSZ. Moc atrakcji, konkursy z nagrodami i wiele niezapomnianych wrażeń – to wszystko czeka na Was w sobotę. Wszystkich studentów, a w szczególności studentów I roku serdecznie zapraszamy.

(...) więcej
1546
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595