BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Komitet Organizacyjny Festiwalu Nauki ogłasza konkurs na wykonanie projektu graficznego logo VIII Festiwalu Nauki. Hasło przewodnie tegorocznego festiwalu to: Mała Ojczyzna – Wielka Rzecz.  Festiwal odbędzie się w dniach 19 – 25  maja 2016.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach pragnie złożyć wszystkim studentom, pracownikom, przyjaciołom i sympatykom naszej Uczelni najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w nadchodzącym 2016 roku.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Znamy wynik finału akcji „I Ty możesz uratować komuś życie”. W ciągu dwóch dni na naszej Uczelni zarejestrowało się 32 potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych. To aż 32 nowe szanse na życie! Dziękujemy!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelnia gościła pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego z całej Polski. Uczestniczyli oni w szkoleniu pn. Rozpoznawanie i monitoring agrofagów w ramach systemu integrowanej ochrony roślin ze szczególnym uwzględnieniem programów rolnośrodowiskowych i rolnictwa ekologicznego, które poprowadziła dr Maria Rogowska.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Dr Michał Rojewski wyjechał do Rygi w ramach programu Erasmus+. Podczas tygodniowego pobytu prowadził zajęcia z prawa finansowego na Uniwersytecie Technicznym w Rydze. Nawiązał kontakty ze społecznością akademicką, co zaowocowało wymianą doświadczeń oraz kontynuacją współpracy między uczelniami.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W poniedziałek gościliśmy uczniów z LO w Puszczy Mariańskiej i ZS nr 4 w Skierniewicach. Licealiści wzięli udział w warsztatach dotyczących: prawa, statystyki, dietetyki i bezpieczeństwa wewnętrznego. Zajęcia miały wymiar konwersatoryjny, co pozwoliło na aktywne uczestnictwo naszych gości.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rejestracja potencjalnych dawców szpiku w PWSZ w Skierniewicach już 15 i 19 grudnia! Przyjdź i daj szansę na życie tym, dla których jedynym ratunkiem jest przeszczepienie komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy!
Miejsce: Batorego 64F, parter
Godzina: 10:00 - 16:00
„Dla Ciebie to 5 minut – dla kogoś to całe życie” !!!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Ogromne emocje, walka o każdy centymetr boiska, zaangażowanie na parkiecie i w powietrzu, a to wszystko przy pełnych trybunach żywiołowo reagujących na boiskowe poczynania najmłodszych adeptów koszykówki z roczników 2006 – 2009. Na hali zagrały drużyny z Grójca, Włocławka oraz gospodarze AZS PWSZ Skierniewice.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci II roku bezpieczeństwa wewnętrznego uczestniczyli w praktycznych zajęciach z przedmiotu Kryminalistyka i kryminologia. Najpierw zainicjowali zdarzenie na terenie kampusu Uczelni po czym przystąpili do oględzin. Zajęcia poprowadził mgr Przemysław Horodecki.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
Uczelniana Rada Samorządu Studentów zaprasza wszystkich na Studenckie Mikołajki!
Miejsce: Drugi Dom
Termin: 5 grudnia 2015 (sobota)
Start: 21:00
Maturzysto przyjdź i poczuj studencki klimat!
Do zobaczenia! (...) więcej
4346
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595