BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy studentów i absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach do bezpłatnego korzystania z systemu Comarch ERP Optima w chmurze. Program ten upraszcza oraz automatyzuje zadania związane z ogólnym ewidencjonowaniem sprzedaży, prowadzeniem księgowości oraz kadr i płac. Oferta skierowana jest do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z biznesem.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniach 12 – 13 października br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach odbędzie się I Konferencja Naukowo - Szkoleniowa Wielowymiarowość Zdrowia.
Konferencja jest skierowana do pracowników naukowo-dydaktycznych szeroko pojętego obszaru ochrony zdrowia: lekarzy, pielęgniarek/pielęgniarzy, położnych, fizjoterapeutów, dietetyków.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
Rozpoczęcie II tury rekrutacji: 17 września.
Zakończenie II tury rekrutacji: 13 października.
Ogłoszenie wyników: 19 października.
Dokumenty należy złożyć: p. 118 (I piętro), Budynek 64C, poniedziałek - piątek w godz. 09.00 – 15.00.
Rekrutacja prowadzona jest na studia...
(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach gościliśmy przedstawicieli chińskiej uczelni Shaanxi Business College. Była to niezwykle ważna wizyta. Obie uczelnie są zainteresowane nawiązaniem współpracy przy realizacji kształcenia na kierunkach: Finanse i rachunkowość, Dietetyka oraz Pielęgniarstwo. Podczas wizyty mogliśmy pokazać kampus naszej Uczelni i zawrzeć inspirujące kontakty.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach uczestniczyli w wyjeździe aktywizującym w Bieszczadach. Zwiedzili Łańcut, Solinę, Myczkowce, Połoninę Wetlińską, Sanok i Bardejów. Nie zabrakło również elementów edukacyjnych. Dr Aleksandra Stankiewicz przeprowadziła dla naszych studentów warsztaty samorozwoju. Uczestnicy rozwijali umiejętności stawiania granic i komunikacji bez przemocy. W tak sprzyjającym klimacie każdy uczestnik odbył również indywidualną sesję coachingową.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W ramach Międzynarodowej Szkoły Letniej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach nasi studenci, dydaktycy oraz wyróżniający się uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej mieli okazję uczestniczyć w wyjeździe studyjnym. Tematem przewodnim tegorocznego wyjazdu było hasło: “Kulinarne, zielarskie i przyrodnicze dziedzictwo Węgier”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Członkowie Koła Naukowego - SECURUS, działającego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach, uczestniczyli w wyjeździe studyjnym, podczas którego poszerzyli wiedzę z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego kraju i obronności Państwa. Pierwszego dnia wyjazdu studenci wzięli udział w XXIV Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach - jednym z największych targów militarnych w Europie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 27 września 2018 r., o godzinie 11.00 w Auli budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, przy ulicy Batorego 64 E, odbędzie się Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.
Dla studentów pierwszego roku obecność obowiązkowa.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach prowadzi nabór na studia II stopnia – Pedagogika, specjalność pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Rekrutacja trwa do 29 września br. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do rejestracji na studia (Internetowa Rejestracja Kandydatów).

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rozpoczęcie rekrutacji: 28 maja
Zakończenie rekrutacji - studia I stopnia: 15 września.
Ogłoszenie wyników: 21 września
Dokumenty należy złożyć: p. 118 (I piętro), Budynek 64C,
poniedziałek - piątek w godz. 09.00 – 15.00, 
sobota (15 września br.) w godz. 08.00 - 14.00.

(...) więcej
1646
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595