BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

Studenci wszystkich kierunków Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach mogą zgłosić się na szkolenie wojskowe w ramach Legii Akademickiej. Szkolenie będzie dzieliło się na część teoretyczną – realizowaną na uczelni w trakcie roku akademickiego oraz część praktyczną realizowaną w jednostkach, centrach i ośrodkach wojskowych.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W maju 2018 roku polski żaglowiec - „Dar Młodzieży” rozpocznie rejs dookoła świata – pod hasłem „Rejs Niepodległości”. Wydarzenie uświetni setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Przed obchodami odbędzie się konkurs „Rejs Niepodległości”. Jest on szansą dla młodych ludzi do zaprezentowania się w roli Młodych Ambasadorów. Poprzez ukazanie walorów i piękna swoich „małych Ojczyzn” będą promowali Polskę za granicą.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 19 listopada br., w ramach zajęć z przedmiotu Prawne podstawy resocjalizacji, studenci kierunku pedagogika zostali zapoznani z zasadami funkcjonowania oddziału penitencjarnego Zakładu Karnego w Łowiczu. Zajęcia przeprowadził mjr Zdzisław Kryściak, zastępca kierownika działu penitencjarnego w ZK w Łowiczu. Inicjatorem spotkania była dr Anna Wiktorowicz.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

3 listopada br. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, odbyły się warsztaty szkoleniowe pt. „Innowacyjny fantom szkoleniowy obrazujący atak epilepsji", organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę. Podczas warsztatów został przeprowadzony instruktaż szkoleniowy jak udzielać pierwszej pomocy podczas napadu padaczki.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentów i Wykładowców zapraszamy do udziału w bezpłatnych e-szkoleniach z obsługi systemu Comarch ERP Optima, oprogramowania służącego do obsługi księgowości, kadr i płac oraz sprzedaży. Wszystkie proponowane szkolenia kończą się również bezpłatnym egzaminem on-line, którego zdanie jest równoznaczne z otrzymaniem certyfikatu!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka
Przedstawicielki Uczelnianej Rady Samorządu Studentów PWSZ w Skierniewicach: Patrycja Belanken, Joanna Nobis i Katarzyna Pięta, uczestniczyły w XXX Forum Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych w Jarosławiu. Studentki wzięły udział w obradach, głosowaniu oraz szkoleniach nt. komunikacji i motywacji w zarządzaniu zespołem oraz rebrandingu i kampanii promocyjnej. (...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 1 listopada br., dydaktyk Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach dr Maciej Karwas udzielił komentarza eksperckiego dla stacji telewizyjnej POLSAT NEWS na temat zamachu terrorystycznego w Nowym Jorku na Manhatanie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Natalia Szewczyk, studentka kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne zdała z bardzo dobrym wynikiem egzamin z pilotażowych praktyk zawodowych organizowanych w ramach projektu Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych współfinansowanego ze środków UE.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach zaprasza na warsztaty szkoleniowe pt. „Innowacyjny fantom szkoleniowy obrazujący atak epilepsji", organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę. Celem warsztatów jest przybliżenie tematyki epilepsji oraz nabycie wiedzy i praktycznych umiejętności udzielania pierwszej pomocy podczas ataku padaczki.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 26 października br. odbyła się kolejna edycja Wampiriady PWSZ w Skierniewicach, w której wzięło udział 17 studentów – 8 osobom udało się oddać krew. Zebraliśmy prawie 4 litry krwi.
Dla Was to piętnaście minut, a dla kogoś nowe życie !!!
Wszystkim wspierającym akcję serdecznie dziękujemy!

(...) więcej
2645
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595