BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

W dniu 10 maja 2019 r., w murach naszej Uczelni odbyła się Konferencja #BIBLIOTEKA, zorganizowana przez Bibliotekę Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach oraz Bibliotekę Pedagogiczną w Skierniewicach. Konferencja skierowana była do bibliotekarzy, nauczycieli bibliotekarzy, nauczycieli oraz innych osób zainteresowanych powyższą tematyką. Głównym celem konferencji było upowszechnianie czytelnictwa oraz promowanie nowych technologii informacyjno-komunikacyjnych w czytelnictwie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Członkowie Koła Naukowego EKONOMIKUS uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Wrocławia. Studenci zwiedzili Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego wraz z Wieżą Matematyczną, z której obejrzeli panoramę miasta. Byli również w Narodowym Banku Polskim oddział we Wrocławiu, w którym odbyli szkolenie pt. ,,Role i zadania banku centralnego”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach naszej Uczelni gościliśmy profesora Vassilisa Gerogiannisa z University of Thessaly. W trakcie dwudniowej wizyty, przedstawiciel greckiej uczelni przeprowadził wykłady dotyczące przedsiębiorczości pt. "Introduction to Entrepreneurial Attitudes and the Entrepreneurial Mind". W zajęciach uczestniczyli studenci z kierunków: Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość, Informatyka oraz Menedżerskie studia ekonomiczno-prawne. Spotkanie było kolejnym krokiem do poszerzenia współpracy między uczelniami.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w Ekologicznym Konwencie Fantastycznym ECOn. Spotkanie odbędzie się 24 maja 2019 r., w godz. 17.30 – 22.00, w Szkółce Leśnej Nadleśnictwa Skierniewice. ECOn jest ważnym punktem na mapie kulturalnych wydarzeń rejonu Skierniewic. Jest to mini-konwent dla miłośników fantastyki, ale z dużym naciskiem na propagowanie wiedzy z zakresu ochrony przyrody, przyrodoznawstwa, survivalu, etnobotaniki i kuchni historycznej. W ramach ECOnu organizowany jest Wieczór Tolkienowski, na cześć rosnącej w Nadleśnictwie Skierniewice sosny tolkienowskiej – Meliany.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w Dialogu Obywatelskim, który odbędzie się 18 maja br., w auli F342 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach, w godz. 10.00 – 13.00. Spotkanie organizowane jest przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Łodzi oraz Urząd Miasta Skierniewice i stanowi formę debaty publicznej z komisarzami europejskimi. W trakcie debaty każdy z uczestników będzie miał możliwość zadawania pytań, zgłaszania uwag oraz wypowiedzenia się na temat wpływu unijnej polityki na codzienne życie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zapraszamy do udziału w seminarium „Ochrona zasobów genowych roślin ogrodniczych”, które odbędzie się 24 maja br., w PWSZ w Skierniewicach, w auli F342, w godz. 12.30 – 15.30. Podczas seminarium zostaną przedstawione wyniki pracy wybitnych ekspertów, aktywnie zaangażowanych w gromadzenie, katalogowanie i propagowanie roślin uprawnych dawnych odmian.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach zaprasza studentów kierunku pedagogika do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Opieka nad dzieckiem z doświadczeniem traumy – wyzwania, wskazówki, rekomendacje”. Podczas szkolenia będą prezentowane m.in. sposoby pracy z dzieckiem, które doświadczyło traumy, strategie wsparcia oraz podejścia terapeutyczne. Rekrutacja trwa do 5 maja br.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach pragnie złożyć wszystkim studentom, pracownikom, przyjaciołom i sympatykom naszej Uczelni najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych, napełni Państwa wiosenną energią, która pozwoli zrealizować wszystkie zamierzone cele.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Wydział Nauk Ścisłych Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach zaprasza na konferencje:
17 maja 2019 r. - I Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców FRAKTALE. Konferencja skierowana jest do praktyków, naukowców, doktorantów i studentów zajmujących się problematyką ogólnie pojętego znaczenia słowa „fraktale” we współczesnym świecie.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Zachęcamy do udziału w głosowaniu na najfajniejszą kanapkę. Wyboru można dokonywać za pomocą Facebooka. Kanapka, która uzyska najwięcej polubień wygrywa, a jej autor otrzyma atrakcyjną nagrodę! Głosowanie trwa do 13 maja br. Serdecznie zapraszamy do klikania!
Zdjęcia kanapek

(...) więcej
846
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595