BIP
pl-PLen-GB
God�o pa�stwowe
Rekrutacja
Nie załadowano obrazka

W czwartek, 6 kwietnia br., będzie można oddać krew w ramach akcji "Oddaj krew, ocal życie".
Miejsce: Budynek 64 F, sala 105 (parter)
Godzina: 9.00-12.00
Daj wyssać z siebie krew dla potrzebujących !!!

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W murach naszej Uczelni gościliśmy uczniów Gimnazjum ZS nr 4 w Skierniewicach. Gimnazjaliści uczestniczyli w warsztatach pn. „Dary natury”, na początku wysłuchali krótkiej prelekcji dotyczącej wykorzystania ziół w gastronomii, kosmetyce i medycynie. Następnie przygotowali w pracowni gastronomicznej ziołowe pesto z kurczakiem oraz deser czekoladowo-miętowy. Warsztaty poprowadziła dr inż. Agnieszka Wiosetek-Reske.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

PWSZ w Skierniewicach ogłasza konkurs na najlepszy znak graficzny "Odznaki Absolwenta kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach". Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia br.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Studentka III roku kosmetologii, Ewelina Krawczyk uczestniczyła w targach kosmetycznych „BEAUTY FORUM”. Wydarzenie to jest okazją do spotkania ze specjalistami z branży kosmetycznej z całego świata, poznania aktualnych informacji z różnych dziedzin kosmetologii, nowych kosmetyków oraz specjalistycznej aparatury. Podczas targów studentka zdobyła doświadczenie niezbędne do kształcenia w branży kosmetologicznej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Serdecznie zapraszamy tegorocznych Maturzystów na organizowany przez PWSZ w Skierniewicach Dzień Maturzysty! Podczas spotkania m.in. ciekawe prezentacje, warsztaty oraz poczęstunek w postaci „Skierlotki”, przygotowanej przez Firmę Chojecki.  Serdecznie zapraszamy!!!
Data:          15.03.2017
Miejsce:    PWSZ w Skierniewicach, ul. Batorego 64E, Aula 318 (II piętro)
Czas:          10.00 – 14.00

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Prezentujemy Państwu logotyp IX Festiwalu Nauki PWSZ w Skierniewicach. Autorką projektu jest p. Kinga Nowak z Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, Oddział Terenowy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Hasło tegorocznej edycji Festiwalu Nauki brzmi: „Różnorodność dla Przyszłości”.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Uczelniana Rada Samorządu Studentów zorganizowała kolejne spotkanie z cyklu "Samorząd na Start". Jego celem była integracja grupy, lepsze poznanie pracy samorządu, pobudzenie kreatywności i motywacja do działania uczestników. W tym roku studenci wykonali motywacyjny plakat, poznali jakie pozytywne cechy widzą w nich inni, musieli też wykazać się sprytem, dobrym zorganizowaniem i umiejętnością współpracy podczas realizacji wielu zadań.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

Spacer po Uczelni nie ruszając się z domu… to możliwe dzięki projektowi wirtualnego spaceru PWSZ w Skierniewicach. Dzięki realizacji projektu można zobaczyć 66 panoram między innymi: Rektorat, Salę Senatu, Bibliotekę, aule, i pracownie specjalistyczne. Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po kampusie Uczelni.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W ramach współpracy naszej Uczelni  z ZSP nr 3 w Łowiczu, odbyły się warsztaty dla młodych sportowców z  MUKS Pelikan Łowicz 2006.  Piłkarze zapoznali się z nową piramidą żywieniową oraz wykonali napoje izotoniczne na bazie glukozy, fruktozy, miodu, soli kuchennej, soku z cytryny, pomarańczy oraz wody kokosowej.

(...) więcej
Nie załadowano obrazka

W dniu 10 lutego br., w Domu Dziecka w Strobowie odbył się bal karnawałowy dla wychowanków placówki. Zabawa została przygotowana przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów. Dzieci uczestniczyły w konkursach, zabawach, za co były nagradzane drobnymi upominkami. Żacy zorganizowali moc atrakcji dla dzieci m.in. karaoke, paczki ze słodyczami, poczęstunek oraz wspólną zabawę taneczną.

(...) więcej
3446
Przetargi
Oferty pracy
Dla mediów
Dla biznesu
Mapa strony

PAŃSTWOWA UCZELNIA
IM. STEFANA BATOREGO

ul. Batorego 64C
96-100 Skierniewice

tel. 46 834 40 00
fax. 46 834 40 07

NIP: 836-177-07-23
NUMER KONTA:
PKO BP 30 1020 4580 0000 1102 0067 5595